O firmie

Szanowni Państwo

Przedsiębiorstwo „Edano” jest prywatną rodzinną firmą z długoletnią tradycją. Działa ona na rynku od 1997 roku, początkowo była niewielkim punktem detalicznym. Po pięciu latach istnienia, firma zmieniła swoją siedzibę, co wpłynęło na rozbudowę profesjonalnej bazy magazynowej. W odpowiedzi na potrzeby klienta firma nieustannie się rozwija, poszerzając swoją działalność. Siedziba firmy znajduje się w Uścikowie, nieopodal trasy Poznań-Piła (nr 11). Posiadamy profesjonalną kadrę z zakresu żywienia zwierząt, zoohigieny, profilaktyki i opieki weterynaryjnej. Zapewniamy produkty najwyższej jakości, pochodzące bezpośrednio od renomowanych producentów.

Zdobyte przez te lata doświadczenie pozwala na oferowanie klientom wysokiej jakości usług. Przez ciągłe kształcenie na kursach i warsztatach nabywamy nowych umiejętności, aby lepiej wypełniać podjęte przez nas działania. Poświęcamy swój czas dla Was, ponieważ jesteśmy pasjonatami naszych zawodów i naszej pracy.

W związku z ciągłym rozwojem firmy w 2014 roku rozbudowaliśmy powierzchnię magazynową oraz uruchomiliśmy linię produkcji ekstruderów. To kolejny etap, który skłania nas do podejmowania nowych wyzwań w przyszłość, a indywidualne podejście do każdego klienta przekłada się na wspólny sukces: osiągnięcie go możliwe jest poprzez zrozumienie potrzeb i wymagań klienta oraz zdobycie jego pełnego zaufania poprzez niezawodność dostarczanych produktów i usług. Firma dąży do długofalowej i kompleksowej współpracy ze swoimi klientami by stać się ich wypróbowanymi i oddanymi partnerami biznesowymi.

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji

„Cena sukcesu to ciężka praca, poświęcenie i determinacja. 
By niezależnie od tego czy w danej  chwili wygrywamy czy przegrywamy – dawać z siebie wszystko”. ~ właściciel Piotr Stykała